Зимові канікули у шкільній бібліотеці

Учні 7-Б класу на зимових канікулах відвідали бібліотеку, щоб погратись у захопливу квест-гру. Діти також написали листи Діду Морозу та отримали солодкі подарунки.5 4 3 2