З нагоди Дня української жінки та 155-річчя від дня народження Лесі Українки у 7-Б класі проведено літературну вікторину на тему: «Жінка, що стала голосом нації». Також Кушніренко С.М., Щербиною О.М. було проведено загальношкільний захід «Сила слова і духу української жінки». До заходу долучився танцювальний колектив гімназії «Колорит», який виконав хореографічну композицію під акомпанемент пісні на слова Лесі Українки (відповідальні: Анастасія Андрєєва, Ольга Кознадзій). Окремою складовою заходу став поетичний марафон за творчістю Лесі Українки «Слово, що не вмирає», де 80 учнів гімназії записали відеодекламацію віршів. Відеоролик мали можливість переглядати всі учасники освітнього процесу на перервах (готувала марафон бібліотекар, вчитель зарубіжної літератури, Кушніренко С.М., допомагала у підготовці вчитель української мови та літератури, Щербина О.М., під керівництвом заступника директора з НВР Орленко О.С.) В межах заходу було організовано виставку дитячих малюнків «Перлини Лесиного слова», у якій взяли участь учні 1-5 класів. Було підготовлено плакат «Обличчя і творчість Лесі Українки» з портретом поетеси та її творами (відповідальні: Кушніренко С.М., Щербина О.М.) За допомогу в організації заходу дякуємо всім класним керівникам, класоводам, хто долучився, а також педагогу-організатору гімназії.






