В кінці жовтня учні 2-А та 2-В класів з класними керівниками Осипенко Т.М. та Кавун Т.І. відвідали шкільну бібліотеку.
Відвідувачі ознайомились із книжковими розкладками “Письменники-краяни”,
переглянули виставку видань сучасних майстрів слова.
Також послухали розповідь бібліотекарів про легенди – рослини рідного краю, переглянули повчальне відео та створили живий ланцюжок-квітку “ромашку” та “барвінок”.











