Участь у проєкті “Освіта Білоцерківщини від минулого до майбутнього” взяли: Л.П.Богінська, О.І.Яременко, С.М.Кушніренко. З нагоди відзначення Дня працівників освіти та 100-річчя з дня заснування КЗ КОР “Білоцерківський краєзнавчий музей” колективу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 за активну участь у створенні виставки “Освіта Білоцерківщини від минулого до майбутнього” 04 жовтня 2024 року вручено Подяку.




