6 грудня в Україні відзначатимуть День Збройних Сил України та День Святого Миколая. Діти дуже люблять цей день, коли оживає диво і можна знайти під подушкою “миколайчики” – печиво, яке випікають у цей день та подарунки. Традиційно напередодні діти пишуть листи Святому Миколаю із бажаннями, мріями…
Учні 2-В класу завітали до бібліотеки написати листи Миколаю. Діти послухали легенду та історію про життя Святого, відгадали загадки, прочитали віршики…

Отже, налаштовуємось вірити в хороше, в те, що як і в казці, добро завжди перемагає зло. Вірмо в ЗСУ, вірмо в нашу Перемогу!












