25.09. Екскурсія з 4-В до шкільного музею: пам’ятаємо Небесних Янголів, які захищали Україну від російського ворога

25 вересня 2024 року бібліотекарем Кушніренко С.М. та вчителем української мови та літератури Яременко О.І., було проведено екскурсію з учнями 4-В класу до музею гімназії. Учні вшанували Героїв, які загинули, захищаючи Україну під час російсько-української війни. Екскурсовод – Михайлюк Софія, учениця 9-Б класу.