В листівках, адресованих Героям Небесної Сотні та всім Героям, які загинули під час Революції Гідності, учні 4-А написали: “ДЯКУЮ”






Блог Кушніренко С.М. для учнів, вчителів та батьків
Блог Кушніренко С.М. для учнів, вчителів та батьків

В листівках, адресованих Героям Небесної Сотні та всім Героям, які загинули під час Революції Гідності, учні 4-А написали: “ДЯКУЮ”





