20 лютого у музеї гімназії під керівництвом вчителів Кушніренко С.М., Яременко О.І. учні 5-А, 5-Б, 5-В класів вшанували Героїв, які пожертвували своїм життям у боротьбі за незалежність України. Діти з глибокою вдячністю згадали їхній подвиг та внесок у майбутнє нашої країни.
Учні 9-А класу Малиновська Маргарита, Біляков Ілля, Дубик Камілла, Слободяник Валерія розповіли п’ятикласникам про події на Майдані 2014 року та ознайомили з музейними експонатами, що відображають боротьбу українців за свободу та гідність.














