29 вересня 1941 року в Києві сталося велике горе. Нацистські загарбники наказали єврейським жителям міста зібратися біля Бабиного Яру. Люди думали, що їх вивезуть кудись жити, але це була страшна брехня. У той день і наступні дні в Яру було розстріляно тисячі беззахисних людей.
29.09. з учнями 7-Б класу було проведено виховну годину до 84-х роковин трагедії Бабиного Яру.





