20 лютого – День памʼяті Героїв Небесної Сотні

19.02, 20.02. до Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні у гімназії було проведено виховний захід з учнями 2-А та 2-В класів. Під час заходу учні власноруч вирізали янголів – символи світлої памʼяті та вдячності Героям. Із створених робіт учні оформили «Дерево янголів», яке було розміщене у шкільному музеї як знак шани та вшанування загиблих Героїв 18-20 лютого під час найтрагічніших подій Революції Гідності 2014 року в Києві.