Цього року вперше День української писемності та мови відзначаємо у нову дату. Вчителі гімназії долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.
"З Днем писемності та мови! Хай живе вкраїнське слово. Бережімо, як святиню, Мову рідну й Україну. Хай звучать казки та вірші, З кожним днем хай буде більше Тих, хто рідну мову знає, Тих, хто нею розмовляє."








