21 листопада у приміщенні шкільної бібліотеки було проведено виховний захід вчителями Кушніренко С. М. та Ніколайчук Л. П. з 5-Б та 8-Б класами. Захід було присвячено вшануванню Дню пам’яті Жертв Голодоморів на Україні 1932-1933 років та пам’яті Небесної Сотні, Герої якої загинули під час Революції Гідності 2014 року. Учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, запалили свічки як символ пам’яті за всіх, хто помер від голоду та від ворожої кулі, підготували повідомлення про жахливі сторінки історії нашої держави.





