Учень 7-А класу Запорожець Ігор та учні 7-В класу Діхтяренко Вікторія, Рудійко Анастасія та Ткаченко Анна взяли участь у міській історико-краєзнавчій експидиції “Моя Батьківщина-Україна” та отримали сертифікат учасників. Керівники :Кушніренко С. М., Серган Л. І.