4 лютого – Всесвітній день читання вголос

04 лютого 2026 року на базі ЦПО “Соняшник” відбувся територіальний етап обласного фестивалю читців “Літературна вітальня Київщини”. Нашу гімназію представила Мельніченко Софія, учениця 5-А класу, читаючи поетичний триптих про війну Володимира Дідківського “Якби не було війни”, “Тиша”, “Диво”.